Flamur Noka- ministrit Gabriel: Nuk mund ta kuptosh opoziten dhe kryetarin e saj

Publikuar tek: barometri, më 07:26 18-04-2017 Flamur Noka- ministrit Gabriel: Nuk mund ta kuptosh opoziten dhe kryetarin e saj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032473087310791
array(1) { ["section"]=> string(84) "flamur-noka-ministrit-gabriel-nuk-mund-ta-kuptosh-opoziten-dhe-kryetarin-e-saj-75526" }