Flamur Noka paralajmëron për përplasje: Pas këtij skandali, flasim të premten në protestë

Publikuar tek: kulture-art, më 22:54 17-06-2019 Flamur Noka paralajmëron për përplasje: Pas këtij skandali, flasim të premten në protestë

Ish-deputeti i PD, Flamur Noka, i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘5 pyetje nga Babaramo’ ka folur për publikimin e përgjimeve të gazetës gjermane ‘Bild’.

Noka ka thënë se populli do flasë të premten në protestën e opozitës, duke paralajmëruar përplasje.

Sipas Nokës, pas këtij mega skabdali të gjithë shqiptarë e dinë se çfarë do të  ndodhë.

‘Do të ndalet dhe do të ikë, por se si nuk mund të të them. Qytetarët do të flasin ditën e premte, është histori tjetër ajo, është skandal. Në datë 30 qershor e dinë shqiptarët se cfarë do të ndodhë, pas këtij mega skandali. Ne nuk kemi se cfarë të themi më’, u shpreh Noka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022788047790527
array(1) { ["section"]=> string(94) "flamur-noka-paralajmeron-per-perplasje-pas-ketij-skandali-flasim-te-premten-ne-proteste-168635" }