Flet djali i biznesmenit të pushtetshëm në Tiranë: Nuk dua të më njohin si ish i dashuri i Anxhelines (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:44 05-03-2017

Fatmir Hysenbelliu, djali i biznesmenit të njohur Irfan Hysenbelliu këto ditë ka qënë në qëndër të vëmëndjes për jetën e tij të luksit si edhe jetën private.

I ftuar në Oktapod përballë Turjan Hyskës ai ka folur hapur për të gjitha, raportet me familjen, babain, ish të dashurën, me paratë edhe futbollin. I pyetur nga Turi se si do të donte që të njihej, si djali i babit, si fashionist, si futbollist apo si ish i dashuri i Anxhelina Hadergjonajt? Ai është shprehur se do të donte të njihej më mirë si ish futbollist. Nuk i pëlqen si ish i dashuri i Anxhelinës, ajo që ka pasur me të ka kaluar dhe tani janë shumë miq, tregon ai. Fatmiri është shprehur se është single dhe ka ndërmend të martohet rreth të 30-tave, nëse e gjen personin e duhur. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066609382629395
array(1) { ["section"]=> string(112) "flet-djali-i-biznesmenit-te-pushtetshem-ne-tirane-nuk-dua-te-me-njohin-si-ish-i-dashuri-i-anxhelines-video-70823" }