Flet Këngëtari Ylli Limani pas shtatzëninë së Tunës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:02 25-11-2016 Flet Këngëtari Ylli Limani pas shtatzëninë së Tunës

Këngëtari Yll Limani, ka qenë një ndër emrat më të përfolur kohët e fundit për një lidhje dashurie me këngëtaren Tuna.

Në një intervistë për "Magazina", ai nuk ka dashur të flas shumë se pse emri i tij është përmendur kaq shumë për një lidhje me këngëtaren, duke thënë se gjithçka që thotë do të keqkuptohet nga mediat, por Tunën e ka cilësuar si një person që do ta respektoj gjithmonë.

“Nuk është se dua të komentoj shumë rreth kësaj teme, sepse gjithçka që do them, do transmetohet ndryshe nga pothuajse të gjitha portalet dhe mediuemet në Kosovë dhe Shqipëri. Tuna është njëri ndër njerëzit që do e dua dhe do e respektoj gjithmonë”, ka thënë Ylli për Magazina.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Djemtë veshur e ngjeshur prej të ftohtit por Aurela e “bën nxehtë”, shumë nxehtë...
Besa Kokëdhima poston këtë foto për një qëllim të rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.004119873046875
array(1) { ["section"]=> string(57) "flet-kengetari-ylli-limani-pas-shtatzenine-se-tunes-60690" }