Flet ministri Tahiri por salla është bosh në Kuvend

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 02-07-2015 Flet ministri Tahiri por salla është bosh në Kuvend Seanca e sotme, Kuvendi bosh...

Ndërsa ministri i Brendshëm Tahiri është duke mbajtur fjalën e tij në Kuvend, shumë pak kush është aty për ta dëgjuar.

Deputetët e njohur nuk janë fare të pranishëm në sallë dhe diku aty, nga deputetët e djathtë dallohet vetëm Jozefina Topalli. Një gjë të tillë e ka kapur përmes fotove gazetari Dyrnjaja i cili në këto kushte e cilëson seancën si “qesharake”.

Me ç’duket, tani që zgjedhjet mbaruan, deputetët tanë s’kanë shumë për të thënë para kolegëve dhe popullit të tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prekëse, maturantja shkon në varrin e së ëmës: Doja me m’pa ti e para në at ditë të veçantë
Foto e parë e Ilva Tares me motrën në maternitet »
Article Logic
Execution time: 0.0040900707244873
array(1) { ["section"]=> string(57) "flet-ministri-tahiri-por-salla-eshte-bosh-ne-kuvend-15184" }