Flet nga ‘arratia’ oficeri Nuhu: Njerëzit e Ballës më kanë ofruar lekë për të mbyllur gojën (VIDEO)

Publikuar tek: barometri, më 07:47 28-09-2018 Flet nga ‘arratia’ oficeri Nuhu: Njerëzit e Ballës më kanë ofruar lekë për të mbyllur gojën (VIDEO)

I ftuar në studion e “Opinion”, gazetari Basir Çollaku i ka thënë deputetit Taulant Balla se ka çuar njerëz për t’i mbyllur gojën Emiljano Nuhut.

“E kam denoncuar dhe kallëzuar penalisht shtetasin Emiljano Nuhu. Në rast se rezulton që e kam takuar këtë oficer qoftë edhe një herë, është përgjegjësi e imja”, ka thënë Balla.

Nga përballja në studio mes oficerit Emiljano Nuhu dhe deputetit, ai është shprehur se ka folur në telefon me disa persona të cilët i kanë çuar mesazhe nëpërmjet miqve të tij që të mbylli gojën në shkëmbim të parave.

“Më kanë kontaktuar permes celularit njerez të mi të njohur edhe më kanë ofruar para”, – tha Nuhu duke shtuar: “Më kanë thënë që kundrejt shpërblimit hapë gojën sa lekë do dhe mos e përmend emrin”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033421993255615
array(1) { ["section"]=> string(101) "flet-nga-arratia-oficeri-nuhu-njerezit-e-balles-me-kane-ofruar-leke-per-te-mbyllur-gojen-video-135863" }