Flet për herë të parë pas dasmës Princeshë Elia, ja mesazhi emocionues (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:25 09-10-2016 Flet për herë të parë pas dasmës Princeshë Elia, ja mesazhi emocionues (Foto)

Princi Leka i Dytë dhe Elia Zaharia u kurorëzuan në martesë ditën e djeshme në një ceremoni madhështore në Pallatin Mbretëror me qindra të ftuar specialë nga arti, kultura, politika dhe familjet mbretërore të Europës e më gjerë.

Princeshë Elia Zogu ka postuar një mesazh emocionues vetëm pak minuta më parë në profilin e saj në Instagram.

“Shpresoj që kjo dasëm të mbesë në mendje dhe në shpirt një kujtim i bukur për Shqipërinë dhe shqiptarët”, shkruan Elia Zaharia.

asdafzsdgnshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO e papublikuar më parë: Atmosfera që ndezi muzika tradicionale në dasmën e Princ Lekës me Elia Zaharian
“Zona e rrezikshme”, shtrydhja e puçrrave në këtë pjesë të fytyrës mund t’ju vrasë »
Article Logic
Execution time: 0.019119024276733
array(1) { ["section"]=> string(80) "flet-per-here-te-pare-pas-dasmes-princeshe-elia-ja-mesazhi-emocionues-foto-55590" }