“Fli gjumë, do na tregosh barcoleta nesër”, Rama i përvishet mirë komentuesit, i hedh një thumb edhe Bashës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:05 05-06-2017 “Fli gjumë, do na tregosh barcoleta nesër”, Rama i përvishet mirë komentuesit, i hedh një thumb edhe Bashës

Kryeministri Edi Rama postoi një video të filmuar nga celulari i tij nga Parku Kombëtar i Divjakës.

I pyetur nga komentuesit, Rama tregon se është xhiruar pasditen e djeshme dhe e konsideron atë një mrekulli.

Të shumtë kanë qenë komentuesit, të cilët e kanë ironizuar. Një prej tyre i thotë kryeministrit të flejë gjumë se të nesërmen do vazhdojë me barcoletat e rradhës.

Por Rama nuk ia përton dhe i thotë: “Mos ma qaj hallin mua Ardian, fle Luli edhe për mu”.

Po ashtu, Rama ka replikuar edhe me komentues të tjetër dhe ndër to nuk ka munguar edhe rionia.

 

 


  kom.jpg

 

 

 

r.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021811008453369
array(1) { ["section"]=> string(108) "fli-gjume-do-na-tregosh-barcoleta-neser-rama-i-pervishet-mire-komentuesit-i-hedh-nje-thumb-edhe-bashes-81244" }