Flitet për Seksin në ‘’Opinion’’ por gjatë reklamave Reis Çiço flet me Olta Gixharin. Ajo ngre fustanin dhe rregullon getat… (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:03 05-01-2016

Diskutohet për seksin në studion e Opinioni-t por gjatë reklamave spikeri i lajmeve Reis Çiço flet me  aktoren Olta Gixhari. Ajo ngre fustanin dhe rregullon getat e saj rrjetë në prezencë të të ftuarëve.

Tema e emisionit: Seksi. Shikoni videon dhe komunikimin mes tyre. Me pas Fevziu fton Ben Blushin, Koço Kokëdhimën...shikoni çfarë thonë Off-Records.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051481008529663
array(1) { ["section"]=> string(130) "flitet-per-seksin-ne-opinion-por-gjate-reklamave-reis-cico-flet-me-olta-gixharin-ajo-ngre-fustanin-dhe-rregullon-getat-video-29187" }