'Flokët si tas dhe fustan me copën e tepruar nga perdet', moderatorja shqiptare zbulon FOTO nga fëmijëria

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:50 11-01-2019 'Flokët si tas dhe fustan me copën e tepruar nga perdet', moderatorja shqiptare zbulon FOTO nga fëmijëria

Vogëlushja që shihni në këtë foto, sot është një ndër moderatoret më të njohura sportive në ekran. Është fjala për Hygerta Sakon, e cila së fundmi ka hapur arkivat.

Sako ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga dita e parë e shkollës, kur ishte vetëm 6 vjeçe.

Hygerta nuk ka hezituar të bëjë edhe përshkrimine fotos, ku flet me detaje për 'trendin' e atyre viteve.

"Flokët sikur m'i kanë prerë me tas, fustani me copën që kishte tepruar nga perdet (edhe pse qendisur mjeshtërisht nga motra) dhe duke përqafuar lulen e duke buzëqeshur gjasme se kështu më tha xhaxhi fotografi. E megjithatë edhe pse të varfër më ka marrë malli për atë fëmijërinë e pastër dhe të vërtetë", përfundon Sako.  

MODE.jpeg

23795641_1549338588479850_1965940795281456239_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034748077392578
array(1) { ["section"]=> string(109) "floket-si-tas-dhe-fustan-me-copen-e-tepruar-nga-perdet-moderatorja-shqiptare-zbulon-foto-nga-femijeria-148373" }