Flori Mumajesi dhe Vicky Dj publikojnë këngën “Nallane 2”(VIDEOKLIP)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:05 18-12-2016 Flori Mumajesi dhe Vicky Dj publikojnë këngën “Nallane 2”(VIDEOKLIP)

Këngëtari Flori Mumajesi në bashkëpunim me Vicky Dj kanë publikuar këngën e dytë “Nallane 2”. Kënga flet për një dashuri në të shkuarën, por që tashmë çdo gjë i përket të shkuarës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023381948471069
array(1) { ["section"]=> string(71) "flori-mumajesi-dhe-vicky-dj-publikojne-kengen-nallane-2-videoklip-63056" }