Flori Mumajesi nën shoqërinë e ministrit të qeverisë, FOTOT nga mbrëmja speciale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:33 30-12-2016 Flori Mumajesi nën shoqërinë e ministrit të qeverisë, FOTOT nga mbrëmja speciale

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun e të rinjve veçanërisht, Flori Mumajesi, i është bashkuar festës së fundvitit të MInistrisë së Brendshme  në një nga ambientet e kryqytetit.

Flori është fotografuar në shoqërinë e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri teksa festojnë, kërcejnë e bashkëbisedojnë. Me ç’duket, Flori më shumë se si këngëtar, ka qenë i pranishëm në festë edhe si një mik i ministrit apo punonjësve të tjerë në Ministrinë e Brendshme.

fl.jpg

fl1.jpg

fl3.jpg

fl4.jpg

fl5.jpg

fl6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23580694198608
array(1) { ["section"]=> string(85) "flori-mumajesi-nen-shoqerine-e-ministrit-te-qeverise-fotot-nga-mbremja-speciale-64216" }