Flori Mumajesi publikon FOTON e rrallë, si dukej para se të bëhej i famshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:02 12-01-2019 Flori Mumajesi publikon FOTON e rrallë, si dukej para se të bëhej i famshëm

Flori Mumajesi është ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe më të përfolur në mediat rozë.

Prej vites Flori ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor duke vjedhur zemrat e shqiptarëve.

Disa prej nesh mund ta mbajnë mend Florin në fiilimet e tij si këngëtar, por askush nga ne e di si ka dukej ai kur ende nuk ishte bërë i famshëm.

Pak momente më parë, këngëtari ka publikuar një foto në instastory, kur ishte fëmijë.

Flori shihet i ulur mbi një kalë lodër, ndërkohë që thotë se të gjithë ata që kanë jetuar në kombinat e njohin mirë atë kalë.

gfj.jpg

hgjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066680908203125
array(1) { ["section"]=> string(81) "flori-mumajesi-publikon-foton-e-rralle-si-dukej-para-se-te-behej-i-famshem-148527" }