Flori Mumajesi publikon SMS-të private me gazetaren: Hallall bishë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:58 24-11-2016 Flori Mumajesi publikon SMS-të private me gazetaren: Hallall bishë

E pazakontë kjo për natyrën e postimeve të Flori Mumajesit.

Këngëtari ka publikuar në rrjetin IG disa mesazhe provate të dërguara nga një gazetare emrin e së cilës nuk e bën publik.

Gazetarja i thotë Florit nëse mund ta pyesë për diçka por këngëtari zgjedh mos t’i përgjigjet fare.

“Më pas shkruan: E pyetëm Florin dhe ai na tha preferoj mos të përgjigjem!!!! P.S mbase jam keqkuptuar por minimalisht një prezantim është i nevojshëm në një komunikim! Gjithsesi hallall bishë”, shkruan Muma.

flori.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025395154953003
array(1) { ["section"]=> string(71) "flori-mumajesi-publikon-sms-te-private-me-gazetaren-hallall-bishe-60525" }