Floriana Garo bëhet nënë, zbulon emrin e vajzës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:27 14-03-2018 Floriana Garo bëhet nënë, zbulon emrin e vajzës (FOTO) Foto e postuar nga moderatorja Floriana Garo me vajzen e saj

Moderatorja bukuroshe Floriana Garo njofton ardhjen në jetë të vogëlushes së saj me emrin Adia.

Floriana, e gëzuar për këtë fakt,  falenderon ata që e kanë uruar e njëkohësisht poston edhe një foto teksa mban dhe dorën e vogëlushes.

“Adia jonë e shtrenjtë erdhi në jetë me 12.03.2018! E bekoftë Zoti përgjithmonë dhe u rrittë e fortë, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemerta!”-shprehet moderatorja në facebook.

Na ngelet që edhe ne ti urojmë vogëlushes jetë të gjatë e të lumtur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Besimi 13-vjeçar MAHNIT 'The voice of Germany', shihni reagimet (VIDEO)
E PAPRITUR/ Dua Lipa anulon koncertet: Duhet t’i nënshtrohem një ndërhyrjeje… »
Article Logic
Execution time: 0.013590097427368
array(1) { ["section"]=> string(58) "floriana-garo-behet-nene-zbulon-emrin-e-vajzes-foto-113223" }