Floriana Garo i jep një informacion në konfidencë Drini Zeqos, por ai ia publikon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:03 15-03-2016 Floriana Garo i jep një informacion në konfidencë Drini Zeqos, por ai ia publikon

Floriana Garo i jep një informacion në konfidencë Drini Zeqos, por ai ia publikon. Dhe sigurisht, duke qenë gazetar nuk mund ta mbajë vetëm për vete, duke e ndarë me të gjithë në profilin e tij.

Por çfarë mund t’i ketë thënë spikerit të lajmeve, ‘’vajza e motit’’?

“Më tha që do ketë vetëm shi këto ditë...’’, rrëfen Zeqo. Sigurisht që këto ditë duhet ta mbajë çadrën me vete ai dhe kushdo që nuk dëshiron të laget…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027310848236084
array(1) { ["section"]=> string(86) "floriana-garo-i-jep-nje-informacion-ne-konfidence-drini-zeqos-por-ai-ia-publikon-35138" }