Floriana Garo mbush 30 vjeç, ky është dedikimi i veçantë që i bën vetes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:39 15-02-2017 Floriana Garo mbush 30 vjeç, ky është dedikimi i veçantë që i bën vetes

Moderatorja e njohur Floriana Garo ka mbushur sot 30 vjeç dhe i ka bërë një dedikim të veçantë vetes së saj, teksa ka folur dhe për rrugëtimin dhe momentet që ka shijuar në jetë.

“Sot mbusha 30 vjeç! Jeta ime ka qenë një rrugëtim i mrekullueshëm, me uljet dhe ngritjet e saj si çdokush tjeter, por mund të them me bindje se e kam përjetuar dhe shijuar çdo moment.

 Sa më shumë kalon koha, aq më e ndërgjegjshme bëhem. 
Faleminderit shumë të gjithëve që më janë bashkuar në rrugëtimin tim dhe më kanë dhënë mbështetje gjatë viteve. Ditet e vecanta mire eshte te ndahen, ndaj edhe une po e ndaj kete dite me ju”,-shkruan Floriana në Instagram.

floriana.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015169143676758
array(1) { ["section"]=> string(76) "floriana-garo-mbush-30-vjec-ky-eshte-dedikimi-i-vecante-qe-i-ben-vetes-68812" }