Floriana Garo super e relaksuar qendron me shpinë në ujërat e Antalias

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:56 21-04-2016 Floriana Garo super e relaksuar qendron me shpinë në ujërat e Antalias

Bukuroshja e ekranit, Floriana Garo i ka nisur pushimet e saj të para ashtu sikurse një pjesë e mirë e personazheve të njohur.

Garo qendron në ujë me shpinë, tërësisht e çlodhur dhe e qetë.

Garo ndodhet në Antalia të Turqisë dhe duhet thënë se duket mjaft në formë edhe fizikisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03275203704834
array(1) { ["section"]=> string(76) "floriana-garo-super-e-relaksuar-qendron-me-shpine-ne-ujerat-e-antalias-38244" }