Folësja e ‘’Top Albania Radio’’ i lexon lajmet në IPAD, fotografi e nxjerr zbuluar. Lexoni pse

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:08 25-04-2016 Folësja e ‘’Top Albania Radio’’ i lexon lajmet në IPAD, fotografi e nxjerr zbuluar. Lexoni pse

Folësja e ‘’Top Albania Radio’’, këtë mëngjes ka zgjedhur t’i lexojë lajmet në IPAD. Edhe pse përballë ka patur dy ekranë gjigandë të kompjuterave desktop, folësja ka përdorur IPAD-in, të cilin e mban shumë afër vetes.

Por për këtë fakt, fotografi Armando Babani ka bërë një pyetje ‘’naive’’, për të cilën kanë nisur të japin përgjigje shumë miq të tij.

“Më falni INJORANCEN por kam një pyetje që po më mundon. Pse kur ke dy ekrane kompjuteri majtas dhe djathtas LAJMET i lexon në iPad....?’’, pyet Babani.

‘’Sepse është centriste, nuk mban anë’’, ka qenë një prej përgjigjeve më ironike.

“Hahahhaahha sepse zakonisht një prej ekraneve është per playlistën e tjetra mund të jetë me info që nuk do t'i humbasi në transimetim direkt, kështu që meqë lajmet janë pak minuta, i bjen për shkurt se ka lehtësime’’, shkruan një tjetër.

Teksa një prej komentuesve i shkruan se folësja, thjesht mund të ketë probleme me shikimin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ema Andrea përgjigje “rrufe” Shkëlzen Berishës: Qetësohu se nuk të shava babin! Lutem mos guxosh...
Shkëlzen Berisha këtë herë nuk përmbahet, i thotë Ema Andreas: Të fala dy fletëshit »
Article Logic
Execution time: 0.024656057357788
array(1) { ["section"]=> string(94) "folesja-e-top-albania-radio-i-lexon-lajmet-ne-ipad-fotografi-e-nxjerr-zbuluar-lexoni-pse-38629" }