FOTO+ 16/ Seks siç e “kishte bërë nëna” me Fabrizio Coronën në plazh, Belen përzë paparacin nga restoranti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:51 11-03-2017 FOTO+ 16/ Seks siç e “kishte bërë nëna” me Fabrizio Coronën në plazh, Belen përzë paparacin nga restoranti

Një darkë e tensionuar ka ndodhur në një restorant të Milanos, kur bukuroshja Belen Rodriguez ishte ulur më grupin e saj të ngushtë.

Ngjitur me tavolinën e saj ishte ulur paparaci Maurizio Sorge, i cili kapi në vitin 2009 Belen dhe të fejuarin e saj në ato kohë Fabrizio Corona, nudo duke bërë seks. Fotot e çiftit në momente intime në Maldive bënë bujë të madhe asokohe. E siç duket kanë lënë shije të hidhur tek prezantuesja seksi, përderisa paparacit i është kërkuar papritur të largohet nga restoranti, shkruan “Who”.

“Novella 2000” shkruan se shpejt ka ndërhyrë vetë pronari duke e tërhequr kërkesën e paedukatë pasi fotografi ishte klient i rregullt. Kështu Belen është detyruar të vazhdojë darkën e saj me mikun e padëshiruar pranë.

fab.jpg

seeeeee.png

 

Corona-Belen-Maldive-4.jpg

Corona-Belen-Maldive-3.jpg

Corona-Belen-Maldive-11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02202296257019
array(1) { ["section"]=> string(107) "foto-16-seks-sic-e-kishte-bere-nena-me-fabrizio-coronen-ne-plazh-belen-perze-paparacin-nga-restoranti-71532" }