Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:20 28-11-2017 Foto e ditës

Newsbomb.al publikon pamjet e aksidentit në Korçë ku janë përfshirë 4 makina, dy të eskortës së Kryeministrit Edi Rama dhe dy makina qytetarësh.

Nga përplasja e fortë një nga automjetet e eskortës është kthyer përmbys. Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende por qartazi makina e gardës nuk duket se po udhëtonte në krahun e saj dhe dyshohet se ka hyrë keq në parakalim.

Mësohet se janë tre gardistë të plagosur dhe dy qytetarë të cilët kanë përfunduar në spital. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021574020385742
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-101035" }