Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:19 01-12-2017 Foto e ditës

Reshjet intensive në të gjithë vendin kanë shkaktuar përmbytje masive në të gjithë vendin.

Emergjencat Civile janë anagzhuar maksimalisht që prej ditës së djeshme.

Dhjetëra rrugë janë bllokuar, përfshirë pjesërisht edhe autostradën Tiranë-Durrës, dhjetëra fshatra janë përmbytur dhe kanë mebtur pa energji elektrike. Forcat e Armatosura janë vënë në gadishmëri për evakuimin e banorëve.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pazari i Vjetër i Korçës i transformuar në këtë prag festash
Ç’po ndodh në Tiranë…Dhjetëra punime artistike llamburisin natën në lulishten pranë presidencës »
Article Logic
Execution time: 0.02089786529541
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-101463" }