Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:23 14-12-2017 Foto e ditës

80 boma të Luftës së Dytë Botërore janë gjetur në lumin e Bënçës në Tepelenë. Bomat kanë dalë në bregun e lumit ditën e djeshme dhe janë pikasur nga banorë të zonës.

Menjëherë banorët kanë njoftuar shërbimet e policisë. Ndërkohë pritet që sot do të mbërrijnë forcat e xhenios, të cilët do të bëjnë edhe asgjesimin e tyre.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065879821777344
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-103015" }