Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:21 15-12-2017 Foto e ditës

Shumë segmente rrugore të qarkut të Kukësit janë në gjendje të rënduar infrastrukturore, duke sjellë probleme në qarkullimin e banorëve por edhe automjeteve të tyre.

Përballë një fakti të tillë, gjenden edhe banorët e zonës së Topojanit, të cilët janë detyruar që t’i futen punës për rikonstruksionin e rrugës. Siç duket dhe në këto foto, nxënësit, mësuesit dhe drejtori i shkollës kanë marrë sasi të konsiderueshme gurësh, për ta shtruar trasenë e rrugës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063509941101074
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-103146" }