Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:27 23-12-2017 Foto e ditës

Në rrjetet sociale janë organizuar për mbajtjen e homazheve dhe shprehjes së revoltës për ndarjen nga jeta të 23-vjeçarit Florenc Beqiraj.

Homazhet do të mbahen ditën e dielë te Piramida në Tiranë. Ndërsa shprehin trishtim në rrjetet sociale, të shumtë janë edhe ata që akuzojnë shtetin shqiptar për mosveprim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027891874313354
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-104088" }