Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:24 05-01-2018 Foto e ditës

Pasaporta që lëshohej në vitet 30-të tregohen disa nga elementët që ajo mbarte.

Disa prej tyre janë: T’a dish dhe të jesh i sigurtë, se fatbardhësia dhe lumtunija jote gjindet në Shqipëri e cila t’ep nder dhe të fal emrin shqiptar, ruaje mirë karakterin komtar dhe kryenaltësinë shqiptare, bindju ligjevet dhe urdhanvet të vendit kudo që të jesh, çdo shqiptar është vllau Yt, nderoje kurdoherë dhe ndihmoje kur të ketë nevojë….

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04223108291626
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-105474" }