Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:19 13-01-2018 Foto e ditës

Maqedonia ka emetuar një pullë postare në nder të heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu me rastin e 550 vjetorit të vdekjes së tij.

Pulla e re postare mban emrin dhe foton e Skënderbeut.

Lajmin e dha ambasadori shqiptar në Maqedoni, Fatos Reka përmes një postimi në Twitter.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.02485203742981
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-106398" }