Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:35 15-01-2018 Foto e ditës

Në kuadër të Vitit të Skënderbeut do të hapet ekspozita kushtuar Heroit Kombëtar.

Më 17 janar 2018, Muzeu Kombëtar i Krujës do të jetë stacioni i parë ku do të zhvillohet ekspozita e përkohshme, “Gjergj Kastrioti Skënderbeu përmes monedhës dhe pullës shqiptare”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02504301071167
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-106574" }