Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:30 13-02-2018 Foto e ditës

Fundjavat dimërore mbledhin me qindra turistë në qytetin e bukur juglindor, Korçë.

Por krahas Korçës, janë dy fshatra turistikë që thithin veçanërisht shumë turistë, vendas e të huaj, Dardha dhe Vosokopoja.

Dardha ka pritur një fluks të jashtëzakonshëm vizitorësh, shkruan newsbomb.al.

Trafiku siç mund të kuptohet edhe nga këto foto ka qenë tejet i rënduar por kjo nuk i ka penguar shoferët të çajnë dëborën që arriti në 30 centimetra e të shijojnë të dielën e tyre me njerëzit e zemrës.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.027103900909424
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-110072" }