Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:00 14-02-2018 Foto e ditës

Forca Detare shpëton në afërsi të Llamanit (Himarë) një peshkarexhë me 4 persona në bord.

Peshkarexha me tonazh 100 kërkoi ndihmë në Qendrën Ndërinstitucionale Operacionale Detarë (QNOD).

Peshkarexha kishte probleme me motorin dhe u ankorua në Porto Palermo.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0049378871917725
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-110183" }