Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:28 16-02-2018 Foto e ditës

Duket se ka shpërthyer një debat i madh mbi ushqimin tërësisht të ndryshuar në çerdhe e kopshte mbi mënyrën e re të të ushquerit.

E për herë të parë u bënë bashkë, dietologë, Ministria e Shëndetësisë, mjekë pediatër dhe ekspertë të fushës, për të nxjerrë çka është më e mirë për fëmijët.  Dietologia Blerina Bombaj që është marrë me hartimin e menysë thotë se është një kontribut vullnetar për fëmijët, t’i largohen obezitetit të marrë që në moshë të vogël, e të marrin ushqimet e duhura me proteina, vitamina e gjithë elementët e tjerë që i duhen fëmijëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036475896835327
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-110419" }