Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:28 19-02-2018 Foto e ditës

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu ka publikuar disa foto të tmerrshme nga qytetit i Gjirokastrës, në të cilat shihet shkatërrimi i terrenit të Kalasë dhe shkatërrimi i disa prej ndërtesave antike. 

Deputeti i PD-së, e krahason Gjirokastrën si “një qytet pas lufte” dhe në prag të rrënimit.

Sakaq, ka akuzuar ministren Kumbaro se nuk po bën asgjë për rrëshitjet tektonike në terren dhe nuk po jepet asnjë fond.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028541088104248
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-110714" }