Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:23 23-02-2018 Foto e ditës

Palmat e vjetra të Vlorës vazhdojnë të jenë sërish një kërcënim për banorët e këtij qyteti.

Një tjetër pemë dekorative është rrëzuar paraditen e djeshme, mesa duket pas lagështirës së krijuar gjatë ditëve të fundit me reshje intensive shiu.

Palma është rrëzuar përgjatë Lungomares, por fatmirësisht gjatë këtij momenti nuk ka patur banorë aty pranë dhe s’ka asnjë të lënduar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021476030349731
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-111165" }