Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:27 26-02-2018 Foto e ditës

Lysandra Shahini është vetëm 8 vjeç. Një shqiptare që po shkëlqen në Londër. Vajza ka fituar zemrat e britanikëve me performancën, elegancën dhe bukurinë e shkëlqimin prej gjimnasteje.

Dje, Lysandra ka fituar Medaljen e Argjentë në London Rythmic Gymnastics championship.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068480968475342
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-111481" }