Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:36 28-02-2018 Foto e ditës

Ditën e djeshme Forcat e Armatosura i shpëtuan jetën një gruaje 38-vjeçare në fshatin Tejdrin në Kukës.

FA është përballur me trashësinë e borës në këtë zonë malore dhe pas tre orësh në këmbë kanë shpëtuar nënën e dy fëmijëve të sëmurë, për ta transportuar më pas në gjendje të rëndë në spital.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028984069824219
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-111717" }