Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:31 01-03-2018 Foto e ditës

Autoritetet shqiptare kanë sekuestruar sasinë rekord të kokainës në Portin e Durrësit. Droga u kap në një kamion me banana dhe kishte destinacion Barin e Italisë.

Në pranga përfunduan 3 persona dhe është shpallur në kërkim biznsemeni Arbri Çekaj,  pronar i  “Arbri Garden”, kompania porositëse e bananeve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026505947113037
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-111841" }