Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:05 09-03-2018 Foto e ditës

Një mesazh tejet i bukur ky i ambasadës shqiptare në Londër që vë në qendër gratë shqiptare të cilat janë një model suksesi atje.

Mirela Sula, drejtuese e Global Woman, Lea Ypi lektore, Katerina Metaj punonjëse e “Dolce Gabbana” te burimet njerëzore, Zamira Ruspi, mjeke dhe drejtuese e shoqatës “Nënë Tereza”, Fiona Krasniqi, punonjëse në Dhomën Britanike të Tregtisë, Sindi Slemani, këshilltare në ministrinë e Brendshme Britanike, Brikena Muharremi avokate në Londër, Brunilda Shtëmbari terapiste apo Vera Ora, mamaja e Rita Orës, mjeke-psikiatre e cila ka luftuar me kancerin... të gjitha këto zonja shqiptare kanë dhënë nga një mesazh që nuk duhet humbur, pikërisht më 8 mars.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.096415042877197
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-112680" }