Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:18 27-03-2018 Foto e ditës

90 vjeçari Thanas Dhespo nga Tirana dhuron gjithë dëmshpërblimin e tij si i përndjekur për të rregulluar pallatin ku banonte.

Këtë e ka bërë të ditur kryebashkiaku i  Tiranës Erion Veliaj, i cili e ka publikuar rastin e tij.

I moshuari bashkë me të shoqen kanë mbjellë gjithashtu dhe një pemë në Tiranë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020116090774536
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-114644" }