Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:37 02-04-2018 Foto e ditës

Paralelisht me protestën që u zhvillua përpara komisariatit të Kukësit, një tjetër protestë u zhvillua para ambienteve të Drejtorisë së Policisë të Tiranës.

Qindra qytetarë, aktivistë dhe biznesmenë iubashkuan protestës duke bërë thirrje për lirimin e të gjithë të arrestuarve pas protestës në Rrugën e Kombit.

Përmes një deklarate për shtyp, shoqata Biznesi për Biznesin kërkon lirimin e personave të ndaluar nga policisë dhe shpreh shqetësimin se protesta kundër pagesës në Rrugën e Kombit po përdoret për të frikësuar dhe persekutuar qytetarët e Kukësit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068120956420898
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-115350" }