Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:12 06-04-2018 Foto e ditës

Xhulian Bregu është 26 vjeç dhe punon mekanik.

Ai ka 11 vite që punon në servise të ndryshme në vend. Pasi grumbulloi eksperiencën e nevojshme, bashkë me mikun e tij, kanë ndërmori një iniciativë, që do të duhej të ishte shembull për të gjithë të rinjtë.

Mund të themi se dy të rinjtë tashmë janë shndërruar në “sipërmarrës”, duke qënë se tashmë kanë hapur edhe servisin e tyre në dalje të qytetit të Korçës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035833120346069
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-115860" }