Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:36 22-04-2018 Foto e ditës

Vendorët e disa njësive vendore në vend janë sensibilizuar bashkë duke dhënë shembullin e një ambienti të pastër.

Kësaj nisme i është bashkuar edhe administrata e vendore e Gramshit, por me një përjashtim nga qytetet e tjera.

Së bashku me administratën sensibilizimit i janë bashkuar qytetarë të thjeshtë dhe nxënësit e shkollës së mesme. Të gjithë së bashku janë bërë pjesë e fushatës ndërgjegjsuese për mbajtjen pastër të ambientit.

Një punë të mirë duket se ka bërë drejtoria e Zjarrfikses Gramsh, por nuk kanë ngelur mbrapa edhe punonjësit e OSHE - Gramsh dhe Agjencia e Sigurimeve Shoqërore. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033469200134277
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-117815" }