Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:20 27-04-2018 Foto e ditës

Vunoi do të mbledhë këtë vit përsëri qindra të rinj shqiptarë të cilit do t’i drejtohen jugut të vendit këtë fundjavë për "South Outdoor Festival".

Festivali i cili do të ketë si qëllim promovimin e fshatrave shqiptare dhe zhvillimin e turizmit të vendit, do të bëjë bashkë për tre ditë me rradhë emra të shquar të skenës shqiptare si: Ardian Trebicka, Kujtim Prodani, Xheni Litro, Aleksandër Gjoka, Redon Makashi dhe Elton Deda.

Përgjatë datave 27, 28 dhe 29 prill pjesëmarrësit të udhëhequr nga muzika, artet dhe sportet, do të mund të vizitojnë një sërë fshatrash të Himarës duke provuar ngjitjen në male, çiklizmin, kayaking, zhytje, etj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02735710144043
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-118464" }