Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:30 28-04-2018 Foto e ditës

Do kishte kaluar si një ceremoni pa jehonë mediatike, nëse fotot e aktivitetit nuk do të bënin xhiron e rrjeteve sociale.

 
Në lagjen “Topleci”, në oborrin e disa shtëpive, nën dritat e rrugës dhe të improvizuara, regjizorja Dasara Xhangolli, kishte gjetur motivin se çfarë e ka shtyrë këtë të ri, që ka mbaruar gazetari, të kthehet te poezia dhe me muzë, qytetin e tij. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20677185058594
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-118624" }