Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:03 16-05-2018 Foto e ditës

Gazetari Aulon Bej Kalaja në bashkëpunim me veprimtarë të kauzave civile kanë shpërndarë ndihma për 23 familjet e të arrestuarve në protestën e Rugës së Kombit dhe për shumë familje të tjera në Kukës.

“Së bashku me veprimtarë të kauzave civile, siç dhamë fjalën, ishim në Kukës, për të ndihmuar familjet e atyre që vuajten “rrëmbimin” e policisë së Edi Ramës, sepse protestuan kundër taksës së “Rrugës së Kombit”. Një protestë frymezuese për shumë shqiptarë”, thotë ndër të tjera Kalaja.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.15236902236938
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-120903" }