Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:09 18-05-2018 Foto e ditës

Eugent Bushpepa padyshim që ka bërë një përfaqësim dinjitoz për Shqipërinë në Eurovizion, ndërkohë që zëri i tij ka elektrizuar skenën e spektaklit.

Por mesa duket renditja në vendin e 11-të nuk paska qenë edhe aq pa gjë. Bushpepa ka pranuar së fundmi se i ka ardhur një ofertë për një turne europian nga një kompani diskografike e rëndësishme në Britani.

Sipas këngëtarit, shtëpia diskografike quhet “Stereophonics”. “Kemi marrë kontaktet, kemi shkëmbyer emailet dhe do të punojmë me shpresën që të bëjmë një turne europian”, ka thënë Eugenti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036359071731567
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-121177" }