Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:07 27-05-2018 Foto e ditës

U shoqërua me tensione protesta e opozitës.

Protestuesit u përplasën fort me efektivët e policisë, pasi tentuan të futen në ambientet e brendshme të ministrisë. Në protestë mbeti i plagosur gazetari Bledi Kasmi.

Sakaq, reporteri dhe aktivisti Isa Myzaraj ka publikuar fpamje teksa po punonte për të realizuar foto gjatë tubimit, dhe policia e mbronte nga protestuesit. Krah kësaj Myzaraj shkruan se policia ishte në lartësinë e duhur, dhe se gjatë gjithë kohës kanë kryer detyrën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025053024291992
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-122239" }