Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:25 01-06-2018 Foto e ditës

Historia e trishtë e gjashtë motrave nga Kukësi, të cilat kanë mbetur jetime pas humbjes së nënës e babait, ka prekur qindra-mijëra shqiptarë.

Historia u bë publike fillimisht në emisionin “Opinion”, ku i pranishëm në studio ishte deputeti i PD-së Agron Shehaj, i cili premtoi t’i dhurojë rrogën e tij të deputetit. Por Blendi Fevziu nuk e ka lënë me kaq. Ai sot dha lajmin e mirë se një shkollë private në Tiranë i ka siguruar arsimimin për të gjashtë motrat deri në moshën 18 vjeçe.

Ndërsa mbledhja e fondeve vijon dhe për këdo që ka dëshirë të kontribuojë është vënë në dispozicion numri i telefonit 0676060033.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023768901824951
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-122825" }