Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:15 14-06-2018 Foto e ditës

Kjo që shihni në foto është godina e parë e Këshillit të Ministrave.

Godina e cilë përkon me qeverinë e Ismail Qemalit pas shpalljes s Pavarësisë e zbulon zv. ministri i Infrastrukturës dhe Energjitikës, Artan Shkreli.

“PALLATI I PARË I QEVERISË
në kërkim të asaj ç’ka mbetur në harresë të trishtuar (e që ende mund të shpëtohet) prej Godinës së parë të Keshillit të Ministrave të Shqiperise së porsaformuar...
...këtë shumë pak e dinë...”, shkruan Shkreli krahas fotove dhe si duket paralajmëron se godina do t’i nënshtohet rikontsruksionit.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012531042098999
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-124303" }