FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:21 16-07-2018 FOTO E DITËS

Pak përpara ndeshjes mes Kroacisë dhe Francës, Presidenti Vladimir Putin ka marrë një dhuratë të veçantë.

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitarović, gjatë një takimi që ka bërë me homologun e saj rus para finales së Botërorit Rusi 2018, i ka dhuruar fanellën e ekipit kombëtar kroat.

Sakaq, liderja kroate e ka falenderuar Presidentit Putin për organizimin e turneut më të rëndësishëm të kësaj vere, Kupës së Botës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018524885177612
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-128024" }