Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:12 02-11-2018 Foto e ditës

Saimir Tahiri, pas një viti ka thyer heshtjen ditën e djeshme nga ku ka folur në ambientet e hapura të hotel Rogner para gazetarëve për të komunikuar mbylljen e hetimeve nga antimafia italiane që hedh poshtë akuzat ngritur ndaj tij.

Tahirin e kanë pritur dhe duartrokitur shumë mbështetës e simpatizantë të tij, mes të cilëve ka rënë në sy një grua e cila në shenjë dashurie i puthi dorën ish ministrit.

“O mbret i Shqipërisë, erdha nga Italia për të takuar ty” i tha gruaja duke vënë disi në siklet Tahirin i cili e përqafoi dhe e falenderoi simpatizanten.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021424055099487
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-139932" }